BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietus, Massive Attack, zombiai ir atostogų laukimas

Apleidau truputį šį savo kampelį, užsikabinau ant “mikroblog’inimo” - feisbuke ar twitteryje pasisakydavau pastaruoju metu, ir to užteko. Bet vis dėlto kur buvus, kur nebuvus grįžau prie seno gero klasikinio blogo rašymo. Matyt lietus čia kaltas. Baisiai bjaurus oras, darbe irgi nėr ką veikti (na truputį yra, bet ai..). Taip ir kyla visokių minčių, ypač dar besiklausant tokiam orui labai tinkamos muzikos - Massive Attack.

Labai gerai.
O šiaip svajoju apie savo atostogas, kurios jau prasidės pirmadienį. Trys savaitės! Gyvenime tiek nesu atostogavus per visą bendrą darbo stažą (spetyneri metai jau). Aišku, tris savaites teko pasiimt vietoj dviejų, nes tiesiog nėra kol kas darbo projektuose, jie analizės stadijoj, tad testuotojoms nelabai yra ką veikti. Bet grįžus jau turėtų atsirasti veiklos. Na, per šį pusantro mėnesio ir sertifikatą dar vieną išsilaikiau, tai negaliu sakyt, kad visai nieko nenuveikiau, bet vis tiek kiek galima browsint? :)))) Kas per daug, tas nesveika, kaip sakoma - ar tai būtų per daug darbo, ar per daug nieko neveikimo. Nelabai tikiu horoskopais, bet šiuo atžvilgiu esu tikra Svarstyklė - man visur turi būti balansas, pusiausvyra, nes kitaip pati nelabai gerai jaučiuosi. Tai ir dabar, ateis atostogos, o kažkaip nesijaučiu, kad man jų reikėtų :) Bet nieko, jau susiplanavau ką veiksiu, neskaitant mano ilgai lauktosios kelionės Berlynan į Rammstein koncertą Wuhlheide gegužės 21d. :) Pvz. atostogas pradėsiu šeštadienio meet’u su Karoliu bei dar keletu žmonių iš blogosferos, jo pažįstamų (net nelabai daugiau žinau, kas ten bus, bet niekas netrukdo susipažinti :). Šiaip mėgstu susitikti realybėje, su kuo daugiau bendrauju internetu - suvesti vardus su veidais visada smagu.
Kitas atostogų darbas - sugalvojau, kad jau pribrendo metas susitvarkyti spintą iš pagrindų: žinia, moterys ir jų rūbai.. :) Planuoju viską, kas nebereikalinga, į “Caritas” nugabenti, tik viešuoju transportu tą padaryti nelabai žavi, bet gal kaip nors.
O paskui - lauks kaimukas ir daržai (nes spėju, kad mama nieko nesodino dar). Ir išsvajotoji kelionė su broliuku į Vokietijos sostinę.
Ai ir dar - nusipirkau beprotiškus batus už sąlyginai normalią kainą, labai laukiu siuntinuko :) Visi tie papildomi centimetrai pravers koncerte. Ir šiaip - jie BEPROTIŠKI :)

Zombiai! Atrieda atidunda!!!!! :)))

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą