BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šokoladinis pyragas, kvepiantis svogūnais ir paralelinės visatos

Taip. Būtent toks egzotiškas pyragas man šiandien išėjo. :) Receptas labai paprastas: iškeptą standartinį šokoladinį pyragą reikia padėti pjaustymui ant lentelės, kur ką tik tau nežinant brolio kambariokas pjaustė svogūnus ir pomidorus… Viską dailiai supjaustyti ir sudėti maišiukan. Parsinešus namo, atrišti maišiuką ir… voilà! Šokoladinis pyragas, kvepiantis svogūnais.
Įdomu, kaip ryt jį kolegės įvertins - nešu vienai jų kaip papildomus “procentus” už tai, jog man nupirko bilietą į Metallica koncertą…
Apsimesiu, kad taip ir turėjo būti.

O nakčiai - jau nuo sekmadienio po perskaitytos Anthony Kiedis biografijos “Randai” iš galvos neišeinanti RHCP “Parallel Universe”:

Beje, šitam video Anthony man labai primena Rammstein’ų Till Lindemann’ą prieš 8 metus vykusiame koncerte - skiauterė ir tie raumenys…. Kokie vyrai… :) Nežinau, kuris kurio įvaizdį paėmė (visgi man regis Red Hot’ai anksčiau taip atrodė nei Rammsteinai), bet iš tiesų tai koks skirtumas… Daugiau tokių vyrų! :)
Pavasaris bus topinis - Rammstein, Metallica… Vadinasi, ne už kalnų laikas, kada ir RHCP nepasididžiuos atvykti į mūsų šalelę. Juk Anthony Kiedis turi nemažai lietuviško kraujo..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

giemre2009-12-03 00:13

apie pyragą tai nerealus pokštas:D pralinksmino:)

Thirteen2009-12-03 00:22

aha, geras ten fokusas išėjo :D klausimas, kaip skonis bus… ragauti dar nedrįsau.

Gabija2010-01-08 09:49

dabar geriu citrininę - svogūninę arbatą. Ta pati lentelės istorija.
Iš viso, tos lentelės medinės smirda! o plastmasinės - bjauru kažkaip. Ir ką daryt?..

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą