BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne trylikta ir ne penktadienis arba nesėkmės receptas

Ne trylikta šiandien, ir ne penktadienis, bet atrodo, kad bus priešingai buvę - nu taip šiandien nesisekė, kad dabar jau juokas ima: ir kaip neims, jei susitari su gydytoju, kad atvažiuosi iki ligoninės, kur jis pusę dienos dirba, kad išrašytų receptą vietoj pabaigusio galioti, tai kai nuvažiuoji, jis pasako ateiti iki 36 kabineto, neužilgo nusileis iš skyriaus, ateini, parašai sms, kad jau vietoj, ir po to jis parašo, kad nemato manęs atėjusios, tuomet supranti, kad kažkas tikrai ne taip. Kas galėjo pagalvoti, kad Antakalnyje trys ligoninės, ir kad bent dvi jų universitetinės? Aš, žinoma, negalėjau :) Pasakė, kad universitetinė, pamačiau užrašą “Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė” ir maniau, kad jau tikrai čia. Ot gi ne, yra dar kita, “Vilniaus miesto universitetinė ligoninė”… ir žinok žmogus neitin vietinis, kad čia tokių daug :)
Na gerai, pietų pertrauka šuniui ant uodegos, be to, reiks trenktis po darbo kiton poliklinikon, kuri yra dar gerokai toliau, dėl to prakeikto recepto.. (pasirodo, jei su privačiu sveikatos draudimu noriu pirkt vaistus, būtinai reikia apiformint viską poliklinikoj, nes ligoninėj taip šiaip sau gydytojas negali išrašyt recepto. Suprantama, su vaistais griežta tvarka ir turi būti). Kaip bebūtų, nors ir labai nesveikata šiandien (net atsisakiau “Protų kovose” dalyvauti - ir gerai turbūt :), nusitrenkiau ton poliklinikon (svieto gale ji, su viešuoju labai ten ilgai trunka nusigaut). Gydytojas su pacientu, tad sėdžiu sau ramiai laukiamajame. Registratorė staiga sako: “Pažiūrėjau, pas mane paliktas Jums receptas.” Nudžiugau, gydytojas matyt užsiėmęs, tai iš anksto išrašė receptuką, aš už jo ir mikliai važiuot atgal. Pakeliui užsuku vaistinėn, kuri draugauja su mano draudimu, ištraukiu receptą, ir jis man kažkaip įtartinai matytas… vaistininkė paima ir žvilgtelėjus į datą, atiduoda atgal, sakydama, kad nebegalioja jis. WTF? Griebiu receptą - ogi tas pats senasis mano receptas, kurio galiojimas pasibaigęs.. Iškraustau visą rankinuką du kartus ir suprantu, kad nutiko vienas iš dviejų dalykų: arba gydytojo naują receptą pamečiau bedėdama rankinukan poliklinikoje (kas nelabai tikėtina, nes iš kur senasis atsirado, kai šiandien tikrai jo ten nebuvo ir apskritai jis buvo kažkur pradingęs, tik tiksliai nežinojau, kada, bet neseniai). Arba realesnis variantas: kai praeitą savaitę dukart lankiausi toje poliklinikoje tyrimams, greičiausiai pamečiau ten, ir kruopšti administratorė rado jį, padėjo kitam kartui kai būsiu.. Nu nesėkmių nesėkmė. Ką gi, pagalvojau pora minučių, ir nusprendžiau, kad dzin tas draudimas, nors vaistai ir ne patys pigiausi, bet jų reikia, tai nusipirkau be draudimo juos. Gydytojui parašiau visą tą istoriją, jam matyt išvis kaip be galvos pasirodžiau šiandien - ne tik ligonines sumaišiau, bet ir receptą sugebėjau pamest, po to vėl atrast ir dar nepasižiūrėjus į datą, išlėkt iš poliklinikos, neįsitikinus, kad tai naujas receptas.. :)
Per durną galvą ne tik kojos, bet ir piniginė kenčia.
Kai išras kas vaistus nuo žioplumo, aš pirma eilėj… jei tik recepto nepamesiu :)))

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Tamagochi2010-02-08 21:54

joo, dienelė nelengva :) Bet galima pažiūrėti iš gerosios pusės - jei šiandien buvo labai prasta diena, tai rytojus garantuotai bus šviesesnis. Kaip sako išminčiai: kas mūsų nenužudo, tas padaro stipresniais.

Thirteen2010-02-08 23:57

aha, žinau žinau tą posakį. šiaip tai linksma, tik bėda, kad tas linksmumas man šiandien ir laiko, ir pinigėlių atsiėjo. bet, kaip jau sako tie išminčiai, per durną galvą… :)

Siesta2010-02-09 12:42

būna dienų kaip tyčia. visko pasitaiko, kitąkart žinosi :)

Thirteen2010-02-09 22:26

taigi, kas belieka :) sako, būna, kare nušauna, bet kad taip nepasisektų… :)

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą