BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nemiga ir tiek

Eilinis nemigos priepuolis, nors miego kaip ir norisi. Nemiga dėl to, kad vis tiek neinu miegot, o kodėl - nežinau. Bet turbūt dėl pilnos įvairių įspūdžių dienos taip. Visokių įspūdžių būta - palikta bei grįžta pasiimt piniginė sesės bute, miela ir šilta traukiny sutikto brazilo šypsena, jaukus hostelis Vilniuje (rekomenduosiu pažįstamiems užsieniečiams, kurie tokio ieškotų), afigienai šalta graži žiemos diena, pasivaikščiojimas po sostinę, karštas šokoladas Pilies gatvėje, katedra, bevaisės lauke esančio kokio nors ryškaus termometro paieškos (brazilui reikėjo įrodymų, kokia iš tiesų čia žema temperatūra namiškiams - pas juos gi +35… supavydėjau), visiškai neteisinga bauda viešajame transporte (long story short: vairuotojas ryškiai susimokęs su kontrolės pareigūnais buvo, nors ir kiti keleiviai mus gynė. Saugokitės įlipę nuo Europos stotelės 47 autobuse bei kituose maršrutuose, nes kitoj stotelėj jie visad beveik patruliuoja), gana ramus vakaras su smagia literatūra, beveik sutvarkytas kambarys, pokalbis su klasioku, jokio vyno šįkart, skani vaisinė arbata, sumuštiniai, keistos twitterio žinutės ir keli laipsniai temperatūros.
Nenoriu ryt darban.
Nenoriu susirgt.
Noriu keliauti.
Reikia miegoti.
Reikia mokytis ispanų arba portugalų. Bet tuoj praeis. Kaip ir mintis apie vokalo pamokas, nors jos dar nepamečiau.
Ne, reikia miegoti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

proz2010-01-25 02:06

oi, nemiga, žinau, ką tai reiškia. įvairiausius jos pavidalus.

Vitalija2010-03-17 21:27

Hey, norėčiau to “jaukaus hostelio Vilniuje” adresiuko ir kontaktų, reikia rekomenduoti užsieniečiams draugams :)

Thirteen2010-03-17 23:39

Vitalija, hostelis “Gate” Šv. Mikalojaus 3 (http://www.hostelgate.lt visa info). Buvau nustebinta nelietuviško personalo :) bet matyt čia kaip ir daug kur užsienyje atvykę žmonės patys dirba, kad pragyventų.. kaip bebūtų, labai jaukiai nuteikė aplinka (nors į kambarį nosies įkišus nebuvau, bet puslapyje galerija yra).

Vitalija2010-03-18 15:33

dekuj ;) bent jau man super atrodo, ir jauku, ir linksma.. o situacija isvis centre :) jau pameciau linka draugams :)

Thirteen2010-03-19 02:42

nėr už ką, tikiuosi, jiems patiks (ir tikiuosi, kad daug nenuplėš už nakvynę, bet hosteliai paprastai daug nelupa). Aha, vieta ir man patiko, kad pėstute visur centre praktiškai atsidurt galima nuo ten. Taip ir Londone buvom radę tokį hosteliuką, kad labiau centre turbūt nebūna.. :) geras dalykas, nes transportui sutaupai (jei tas aktualu).

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą