BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kai norisi… ir “Reservoir Dogs”

va taip va kai norisi kažko nežinia ko, tai gerai yra pasileist kokį Tito and Tarantula “After Dark”.. Ar Alabama 3 “Woke up this morning”. Velniškai gera muzika. Ir balsas, kuris man asocijuojasi su juodu šokoladu… mmm..
Bet vis tiek man šiandienos daina yra iš “Reservoir Dogs” su Mr. Blonde “Stuck in the middle”. Ai ai, ajai :)

Čia ta žymioji filmo scena su ta daina “Stuck in the middle” ir Madseno judesiukais http://www.youtube.com/watch?v=7CdW-4TRcDQ

pasidarysiu šią savaitę Tarantino filmų peržiūrą - reik prisimint “Pulp Fiction”, “Reservoir Dogs” būtinai, gal dar “From dusk till dawn” ir nostalgija “Desperado”.. :) gėris.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

proz2010-01-19 20:27

Tarantino ir mano meilė. :)
Beje, kaip sekėsi Protų kovose? Kaip jūs vadinotės? Mes tai Ridikas, etatiniai jau, nors aš pati paskutiniu metu retai benueidavau.

Thirteen2010-01-19 21:37

heh, kodėl tai nesistebiu šia meile ;)))
kovos buvo šįkart nekažkaip, per vidurį mes ten kažkur buvom, aną kartą tai pavarėm, puse taško nuo pirmos vietos atsilikom. Curacao, velnias, nežinojau, kad ir sala Karibų, tik likerį puikiai žinojau… et :) o šiaip mes beveik etatiniai patapom nuo rudens kažkada. Komandos pavadinimas? Blogas :) nu Blog’as, nes per blogerių mini meetą kilo idėja dalyvaut, ir daugumoj blogeriai tie patys ir dalyvaujam… tai sekasi kaip kada :)) Žinau, kad tu “Ridiko” komandoj, vis bandydavau tave pamatyt, bet per tiek žmonių nelabai sekdavos, bet šįkart atėjau anksti ir pažiūrėjau, kad kaip tik priešais mus sėdėsit :)))

proz2010-01-19 22:29

Jo, džiugu buvo pasimatyt, gaila, kad neišėjo dar ir pabendraut. Žmonių šįkart buvo koks milijonas, vien mūsų komandos susirinko rekordiškai - 12, tai sėdėjom kaip silkės, vos užteko kuo kvėpuot. :) Mums tai šis žaidimas gan sėkmingas buvo, paskutiniu metu ne taip gerai sekėsi (o kadaise per plauką likom antroj vietoj PK sezono finale! Geri laikai buvo…). Turėjom mediką komandoj, klasikinę muziką pora žmonių šiek tiek išmanančių. Galiu pasigirt, kad atsakiau Sedunovą, baleto vadovę, nes sesuo neseniai tam teatre šokti įsidarbino. :)

Thirteen2010-01-19 23:51

hehe, mes buvom iš tų, kur Pliseckają parašėm, bet tai ten visiškas wild guess buvo. o ant grynai klasikinės muzikos turo biškį supykom. nu gerai, neišmanom nei vienas jos gerai, tik blankūs prisiminimai :) o muzikiniai turai šiaip mūsų stiprioji vieta, kai ypač susiję su Joy Division :))) o beje, youtube turą vienas mūsų ten surengė, tik jis šį mėnesį dezertyras, kitoj komandoj, ne prie mūsų.
Aha, per tokias minias ir tokį užsiėmimą nepabendrausi. Kada tu ten išleki? Gal arbatos/vyno/alaus? :)

proz2010-01-20 01:27

kažkur apie vasario vidurį, tai galim dar susirašyt ir susitikt. šiaip klasikinės muzikos turas irgi visai ne man, gerai, kad kažkas iš mūsų išmano. bet eik tu sau, kažkada buvo muzikinis turas su Joy Division?! jėga, mums tai per muzikinius anksčiau kaip tik ne itin sekdavosi, kad deda ten visokį popsą, kurio neklausau, neketinu klausyt ir domėtis, kas ten ką groja. :))

Thirteen2010-01-21 20:37

jo, buvo netgi du kartus klausimai apie Joy Division, vienąsyk šiaip klausimas, kitąsyk muzikinio diktanto metu :)) Tai kažkaip priežodis jau mums tapo :) Nes išskyrus vieną niekas daugiau nebuvo girdėjęs, ką jie groja :)
Tai galima bus meetuką susiorganizuot, tik gal ne kitą savaitę - visi vakarai užimti išeina.

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą