BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Futbolo grožis (8)

Na va, pasibaigė Pasaulio futbolo čempionatas. Liūdna bus dabar be futbolo (gal jau pagaliau imsiu žiūrėti UEFA, nors seniau klubinį futbolą nelabai stebėdavau). Na, tai ta proga reikia pasidžiaugti reto grožio rungtynėmis, vykusiomis dėl bronzos medalių tarp mano dviejų mėgstamiausių komandų: pirmosios meilės Vokietijos bei naujosios meilės Urugvajaus :) Labai džiaugiuosi už vokiečius, tuo pačiu labai liūdna dėl urugvajiečių, ypatingai Diego Forlan - tikrai būtų buvę smagu pažiūrėti ir pratęsimą, deja, kamuolys atsimušė į skersinį ir Urugvajus turi tenkintis ketvirtąja vieta pasaulyje. Kaip tokiai mažai šaliai (pagal gyventojų skaičių panaši į Lietuvą), tai yra didžiulis pasiekimas (nors turint omeny, kad Pietų Amerikoje futbolo tradicijos, mokyklos yra visiškai kitokios ir tą faktą, kad Urugvajus yra dukart pasaulio čempionai, nors ir labai senais laikais iškovojo tą titulą, tai lietuviams dar oi kiek reikia stengtis…).
Ir visai nesvarbu, kad nugalėjo vakar ispanai. Nors palaikiau šiek tiek labiau Olandiją, bet rungtynės buvo labai neįdomios, net baudinių nebuvo (kai taip nuobodžiai visąlaik 0:0, tai norėjosi nors baudinių sulaukt, bet ir tai sugadino viską). Na, kaip bebūtų, vokiečiai gali guostis, jog pusfinalyje pralaimėjo pasaulio čempionams. :) O tai jau nėra taip blogai, kaip visi bando pavaizduoti.

Na, nukrypau truputį nuo temos, tad daugiau netempsiu į naktį. Grožėsimės šįkart mano minėtuoju Diego Forlan, apdovanotu geriausio čempionato žaidėjo titulu - ir tikrai ne veltui. Kaip Twitter’yje kažkas labai teisingai pastebėjo: “Diego Forlan yra toks žaidėjas, kokiu norėtų būti Cristiano Ronaldo. Bet Forlano netgi ir plaukai gražesni.”

Jei kam nors manęs reikėtų - būsiu Urugvajuje. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą