BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

BBC “Sherlock”: pradėsime nuo botago.

Jau praeitam įraše užsiminiau apie BBC serialą “Sherlock”, kurio esmė yra tokia (pacituosiu jo kūrėjus Steven Moffat ir Mark Gatiss):

James Bond filmuose visuomet naudojasi naujausiomis technologijomis, važinėja naujausiomis mašinomis ir niekam nerūpi tai, kad Ian Fleming knygas parašė prieš beveik penkiasdešimt metų. Tad mes pagalvojome, kodėl gi to paties nepadarius su Šerloku Holmsu? Juk esmė yra jo dedukcijos, tos įdomiausios bylos, tie nuotykiai, kuriuos jis patiria su daktaru Vatsonu, jų nuostabi draugystė… Tos knygos nėra apie Viktorijos laikų Londoną, ne krinolinai ir dujinės lempos ten svarbiausia.

Štai taip gimė moderni Šerloko Holmso versija.
O mane labiausiai papirko scena, kuri turbūt niekad nebuvo dar ekranizuota - Holmsas morge mušantis lavonus (apie šį keistą jo pomėgį daktarui Vatsonui užsimena Stamfordas, kai pasakoja apie Holmsą). :)

Žinau, esu keista, bet mane ta scena tiesiog žavi… Ypač tuo, kad būtent taip žiūrovams pirmoje dalyje yra pristatomas šis Šerlokas Holmsas. Žiūrovai taip pat lieka sutrikę po šios scenos, kaip ir daktaras Vatsonas, išgirdęs apie tai. Labiau knygų atitikti turbūt neįmanoma. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą